امیرحسین بیگدلو

چند بار می توان هایفوتراپی انجام داد؟

دسته‌بندی جوانسازی
نویسنده admin
زمان مطالعه 5 دقیقه
تاریخ انتشار ۱۸ دی ۱۴۰۲

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه

فزایش سن و به دنبال آن چروک شدن و افتادگی پوست، به خصوص پوست صورت اتفاقی ناگزیر است که با گذر زمان رخ می‌دهد. اما راه هایی برای رفع این مشکل وجود دارد که یکی از آن‌ها هایفوتراپی صورت می‌باشد. این روش با متمرکز کردن انرژی اولتراسوند به صورت باعث تحریک جوان‌سازی بافت و تولید کلاژن می شود و جایگزین مناسبی برای جراحی لیفت صورت است. در این مطلب می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چند بار می‌توان هایفوتراپی انجام داد؟

چند بار می‌شود هایفو کرد؟

در جواب به این سوال که چند بار می شود هایفو کرد باید گفت، بی شک هر عمل زیبایی از جمله هایفوتراپی به دلیل نتایج خوب و دلپذیری که دارد باعث می‌شود که فرد زیباجو به انجام دوباره و دوباره‌ی آن مشتاق شود، بنابراین اولین سوالی که از خود می پرسد این است که چند بار می‌توان هایفو تراپی انجام داد. خوب است بدانید که انجام متعدد این روش درمانی در طول یک سال، نتایج مطلوب بالایی نخواهد داشت و به طورمعمول تعداد جلسات هایفوتراپی صورت و بدن در طول سال را یک مرتبه اعلام کرده‌اند. این درمان، لایه های پوست را به تولید کلاژن تحریک می‌کند.

انجام موفق یک هایفوتراپی خوب مجدد نیازمند گذشت حداقل ۳ ماه است تا پوست زمان مناسبی برای ریکاوری داشته باشد و نتیجه‌ی کامل هایفوتراپی انجام شده مشخص شود. بنابراین بعد از انجام یک مرحله هایفوتراپی ابتدا به پوست خود برای ریکاوری و نشان دادن تغییر اصلی زمان دهید و سپس اگر قبل از گذشت یک سال تمایل به تمدید هایفوتراپی داشتید حتما با پزشک متخصص خود در این باره مشورت کنید زیرا ممکن است پزشک متخصصتان با توجه به شرایط پوست شما مثل داشتن افتادگی زیاد پوستی، به شما پیشنهاد دهد که این درمان را دو بار در سال به فاصله‌ی ۶ ماه انجام دهید.

عوارض تکرار هایفوتراپی

متقاضیان انجام هایفو از مزایای هایفوتراپی صورت مطلع هستند برایشان مسئله عوارض تکرار هایفوتراپی نیز خیلی مهم است ، ممکن است نیاز به تمدید جلسات باشد. متقاضیان بدانند هایفوتراپی یک درمان غیر تهاجمی است که با کمک آن امواج اولتراسوند بر لایه‌هایی از پوست متمرکز می‌شوند. تمرکز امواج اولتراسوند باعث می‌شود که دمای لایه‌ی مورد نظر به سرعت افزایش یابد. شاید تصور ‌کنید که این موضوع باید برای پوست مضر باشد اما این طور نیست. رسیدن دما به سلول‌های این لایه باعث تحریک پروتئین‌هایی به نام کلاژن می شود و اینگونه کلاژن‌سازی و جوان‌سازی پوست انجام می‌گیرد.
برای همه‌ی این مراحل ۳ ماه زمان نیاز دارید و تا قبل از آن وقتی هنوز متوجه نتیجه‌ی دلخواه نشدید و به پوست زمان مناسب ندادید باید بدانید که انجام هایفوتراپی مجدد می‌تواند مشکل‌ساز باشد و باعث شود که سلول‌های زیرپوستی به طور کلی تخریب شوند و پوست اجازه‌ی بهبود و ریکاوری نداشته باشد.

contact icon جهت دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید تماس با ما
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *